Wampirzy lifting

Wampirzy lifting – rewolucyjna kuracja, którą pokochały zachodnie gwiazdy – cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. Całkowicie bezpieczny i małoinwazyjny zabieg polega na iniekcyjnej aplikacji w warstwy skóry głębokiej w pełni naturalnych preparatów (fibryny). Co ważne, wyraźne spłycenie zmarszczek nie jest jedynym efektem kuracji. Cenne składniki zawarte w podanym materiale aktywują naturalne procesy naprawcze oraz pobudzają produkcję kolagenu odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry.

Wampirzy lifting i osocze bogatopłytkowe – piękna skóra bez skalpela

Osocze bogatopłytkowe (PRP) jest autologicznym preparatem pozyskiwanym bezpośrednio z krwi pacjenta decydującego się na wampirzy lifting. Pobrana krew poddawana jest odwirowywaniu, co pozwala na odizolowanie drogocennego dla skóry osocza bogatopłytkowego, czyli koncentratu aktywnych trombocytów zawieszonych w niewielkiej ilości osocza.

Fibryna bogatopłytkowa pozyskiwana jest w taki sam sposób. Tym, co różni fibrynę od osocza, jest obecność w jej składzie komórek macierzystych. W trójwymiarowej strukturze fibryny bogatopłytkowej znajdują się nienaruszone płytki krwi w wysokim stężeniu, leukocyty oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Fibryna występuje w dwóch postaciach: płynnej frakcji  I-PRF oraz stałej frakcji A-PRF.

Wampirzy lifting – bezpieczny zabieg dla alergików

Wampirzy lifting polecany jest przede wszystkim osobom, których skóra wymaga odbudowy i biostymulacji. Osocze bogatopłytkowe i fibryna bogatopłytkowa są skutecznymi narzędziami w walce z oznakami zmęczenia cery, niejednolitym kolorytem, rozstępami, cellulitem, trądzikiem, zwiotczeniem, a nawet łysieniem. Ze względu na całkowitą autologiczność aplikowanego preparatu zabieg szczególnie polecany jest alergikom, u których kontakt z innymi preparatami wykorzystywanymi w zabiegach medycyny estetycznej może wywołać niepożądane reakcje.