Powiększanie ust

Pełne, symetryczne usta to najpiękniejsza ozdoba, jaką możemy dumnie nosić. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które chcą w delikatny sposób uwydatnić wąskie usta i nadać im odpowiedni kształt. Powiększanie ust nowoczesnymi metodami pozwala na uzyskanie subtelnego efektu bez użycia skalpela i inwazyjnych metod.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest w pełni bezpiecznym zabiegiem polegającym na iniekcyjnej aplikacji wypełniacza w wybrane partie twarzy. Substancja w formie żelu na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego jest w pełni izotoniczna, sterylna i niepirogenna. Zawarta w preparacie lidokaina o działaniu znieczulającym znacząco zmniejsza dyskomfort odczuwany przez pacjenta podczas trwania zabiegu. Co ważne, kwas hialuronowy jest w pełni naturalną substancją występującą w ludzkim ciele, dlatego po około 9 miesiącach od wykonania kuracji zaczyna stopniowo się rozkładać, aż do całkowitego wydalenia z organizmu.

Powiększanie ust – dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg powiększania ust dedykowany jest osobom, które chcą w subtelny sposób zwiększyć objętość ust, uwydatnić ich kontur, unieść kąciki czy zredukować asymetrię warg. Ponadto, dobroczynny kwas hialuronowy wypełnia płytkie zmarszczki w dolnej partii twarzy, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczą witalność. Zabieg nie wiąże się z żadnymi komplikacjami i skutkami ubocznymi, które wymagałby rezygnacji z codziennych zajęć.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym: efekty przed i po

Poniżej pokazano porównanie wyglądu ust i ich bezpośrednich okolic przed i po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym.

powiększanie ust Katowice

powiększanie ust Katowice efekty

powiększanie ust Katowice zabieg z wykorzystaniem Restylane Kysse

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – zalety

Zabiegi powiększenia ust kwasem hialuronowym:

  • wykonywane są w sposób nieinwazyjny,
  • pozwalają na uzyskanie naturalnego efektu,
  • spłycają zmarszczki,
  • poprawiają kondycję skóry i ust,
  • poprawiają kształt ust i uwydatniają je,
  • pomagają podnieść kąciki ust i wyeksponować ich kontur,
  • uwydatniają naturalną czerwień ust,
  • są bezpieczne dla organizmu: kwas hialuronowy jest substancją naturalną, występującą w ludzkim organizmie.