Leczenie wypadania włosów, łysienia

Nadmierne wypadanie włosów dotyka kobiety i mężczyzn w różnym wieku. Wyraźne przerzedzenie fryzury może mieć swoje podłoże w zaburzeniach gospodarki hormonalnej, przewlekłym stresie, niewłaściwej diecie czy zbyt obciążającej mieszki włosowe pielęgnacji. Leczenie łysienia doustnymi środkami farmakologicznymi, szamponami i drogimi odżywkami zazwyczaj nie przynosi zadowalających rezultatów. Pewnym sposobem na wyeliminowanie nieestetycznych prześwitów czy redukcję zakoli jest leczenie wypadania włosów przy pomocy specjalistycznego, skoncentrowanego preparatu na bazie peptydów biomimetycznych i kwasu hialuronowego.

Skuteczne leczenie wypadania włosów metodą peptydową

Nowoczesne leczenie wypadania włosów polega na iniekcyjnej aplikacji w skórę głowy aktywnych składników pobudzających wzrost włosów, hamujących ich wypadanie, rewitalizujących skalp i pobudzających krążenie. Leczenie łysienia w gabinecie medycyny estetycznej dedykowane jest kobietom i mężczyznom cierpiącym na alopecję, osobom, które przeszły przeszczep oraz wszystkim tym, którzy marzą o gęstej, pięknej fryzurze.

Zabieg trwa zaledwie trzydzieści minut. Innowacyjny środek jeszcze przez dwa tygodnie od momentu opuszczenia gabinetu utrzymuje się w skórze, uwalniając cenne składniki.

Innowacyjne leczenie łysienia – by czuć się dobrze we własnej skórze…

Leczenie łysienia rewolucyjnym specyfikiem ma zbawienny wpływ na kondycję skóry głowy i włosów. Aktywne składniki poprawiają ukrwienie i odżywiają mieszki włosowe, pobudzając tym samym wzrost nowych włosów, hamują wypadanie, blokują wpływ dihydrotestosteronu powodującego łysienie,  zwiększają ilość keratynocytów, inicjują angiogenezę w obrębie mieszków włosowych.

DR. CYJ Hair Filler: wyjątkowy preparat stosowany w leczeniu łysienia

DR. CYJ Hair Filler to pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów, dzięki której niezwykłym właściwościom efektami możesz cieszyć się już po dwóch miesiącach. Receptura została wypracowana podczas 10 lat pracy najlepszych specjalistów i zawiera 7 rewelacyjnych peptydów i kwas hialuronowy. Wszystko po to, by osiągane efekty były jeszcze bardziej spektakularne!

Najważniejsze zalety zabiegów leczenia łysienia z DR. CYJ Hair Filler:

  • wyjątkowa technologia przedłużonego uwalniania składników aktywnych,
  • preparat działa jeszcze 14 dni po aplikacji,
  • bezpieczna i praktycznie bezbolesna aplikacja,
  • krótki czas trwania zabiegu,
  • efekty widoczne już po dwóch miesiącach,
  • terapia to zaledwie 4 sesje co 2 tygodnie.