Leczenie wypadania włosów, łysienia

Nadmierne wypadanie włosów dotyka kobiety i mężczyzn w różnym wieku. Wyraźne przerzedzenie fryzury może mieć swoje podłoże w zaburzeniach gospodarki hormonalnej, przewlekłym stresie, niewłaściwej diecie czy zbyt obciążającej mieszki włosowe pielęgnacji. Leczenie łysienia doustnymi środkami farmakologicznymi, szamponami i drogimi odżywkami zazwyczaj nie przynosi zadowalających rezultatów. Pewnym sposobem na wyeliminowanie nieestetycznych prześwitów czy redukcję zakoli jest leczenie wypadania włosów przy pomocy specjalistycznego, skoncentrowanego preparatu na bazie peptydów biomimetycznych i kwasu hialuronowego.

Skuteczne leczenie wypadania włosów metodą peptydową

Nowoczesne leczenie wypadania włosów polega na iniekcyjnej aplikacji w skórę głowy aktywnych składników pobudzających wzrost włosów, hamujących ich wypadanie, rewitalizujących skalp i pobudzających krążenie. Leczenie łysienia w gabinecie medycyny estetycznej dedykowane jest kobietom i mężczyznom cierpiącym na alopecję, osobom, które przeszły przeszczep oraz wszystkim tym, którzy marzą o gęstej, pięknej fryzurze.

Zabieg trwa zaledwie trzydzieści minut. Innowacyjny środek jeszcze przez dwa tygodnie od momentu opuszczenia gabinetu utrzymuje się w skórze, uwalniając cenne składniki.

Innowacyjne leczenie łysienia – by czuć się dobrze we własnej skórze…

Leczenie łysienia rewolucyjnym specyfikiem ma zbawienny wpływ na kondycję skóry głowy i włosów. Aktywne składniki poprawiają ukrwienie i odżywiają mieszki włosowe, pobudzając tym samym wzrost nowych włosów, hamują wypadanie, blokują wpływ dihydrotestosteronu powodującego łysienie,  zwiększają ilość keratynocytów, inicjują angiogenezę w obrębie mieszków włosowych.

Preparaty stosowane w leczeniu łysienia

Peptydowe terapie włosów - dzięki ich niezwykłym właściwościom, efektami możesz cieszyć się już po dwóch miesiącach. Receptura została wypracowana podczas 10 lat pracy najlepszych specjalistów i zawiera 7 rewelacyjnych peptydów i kwas hialuronowy. Wszystko po to, by osiągane efekty były jeszcze bardziej spektakularne!

Najważniejsze zalety zabiegów leczenia łysienia 

  • wyjątkowa technologia przedłużonego uwalniania składników aktywnych,
  • preparaty działają jeszcze 14 dni po aplikacji,
  • bezpieczna i praktycznie bezbolesna aplikacja,
  • krótki czas trwania zabiegu,
  • efekty widoczne już po dwóch miesiącach,
  • terapia to zaledwie 4 sesje co 2 tygodnie.