Peeling medyczny

Profesjonalny peeling medyczny jest ratunkiem dla skóry z różnego rodzaju problemami. Oferowane w naszym salonie peelingi medyczne polegają na złuszczaniu uszkodzonych warstw naskórka, czego następstwem jest zredukowanie widocznych, nieestetycznych zmian. Zabiegi na blizny, zmniejszanie porów skóry, redukcja zmarszczek, niwelowanie blizn potrądzikowych, leczenie łojotoku, zwalczanie problemu suchej i szorstkiej skóry oraz zabiegi na rozstępy przeprowadzane są przy użyciu aktywnych składników złuszczających.

Peelingi medyczne Pixel Peel – nowoczesne zabiegi na blizny i zmniejszanie porów skórnych

Peeling medyczny Pixel Peel swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu frakcyjnego mikronakłuwania specjalistyczną aparaturą ze złuszczającymi kwasami TCA. Dwufazowy zabieg pobudza skórę do produkcji kolagenu oraz elastyny, które w widoczny sposób poprawiają kondycję cery. W wyniku złuszczania i przebudowy tkanek skóra odzyskuje blask, jędrność i równomierny koloryt. Peelingi polecane są osobom walczącym z bliznami potrądzikowymi, rozstępami, fotostarzeniem, zmianami spowodowanymi paleniem tytoniu, rozszerzonymi porami. Nowoczesne zabiegi na blizny i rozstępy dają zadowalające efekty już po pierwszej kuracji, jednak dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się powtórzenie procedury.

Peeling medyczny Easy TCA Pain Control

Innowacyjne peelingi medyczne Easy TCA Pain Control są obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod usuwania powierzchniowych defektów dermatologicznych. Aktywne składniki zawarte w preparacie (15 % TCA, fenol, kwas askorbinowy i cytrynowy, kokamid, saponiny roślinne) redukują przebarwienia i płytkie bruzdy, ochraniają skórę, przyspieszają gojenie, zmniejszają łojotok, leczą stan zapalny u osób dotkniętych trądzikiem pospolitym. Dzięki nowoczesnej formule nieprzyjemne doznania podczas zabiegów zostały zredukowane do absolutnego minimum.

Zabieg Minus 10 lat Rhonda Allison

Zabieg nowej generacji do każdego rodzaju skóry. Poznaj wyjątkowe właściwości peelingów medycznych Rhonda Allison!

Peeling Minus 10 lat Rhonda Allison – wskazania do zabiegu

Zabieg Minus 10 lat przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, a jego stosowanie wskazane jest przede wszystkim w przypadku skóry atroficznej i z wyraźnymi oznakami starzenia się. Peeling pomaga zniwelować zarówno płytkie, jak i głębokie zmarszczki, polecany jest zwłaszcza w przypadku zmarszczek wokół oczu, zmarszczek palacza oraz przy korekcie wiotkiej i pomarszczonej skóry szyi.

Zabieg Minus 10 lat – właściwości

Zabieg Minus 10 lat to peeling delikatny, powodujący łuszczenie drobnopłatkowe, a okres odnowy naskórka po wykonaniu zabiegu wynosi 10 dni. Dodatkowo peeling może być stosowany przy każdym fonotypie skóry.

Peeling chemiczny Minus 10 lat – efekty zabiegu

52% redukcji zmarszczek – już po jednym zabiegu!

Peeling Minus 10 lat to zabieg nowej generacji, który skutecznie stymuluję skórę i przywraca jej młodzieńczy wygląd, zaopatrując ją w składniki aktywne. Substancje czynne zawarte w peelingu stymulują kolagen – w efekcie łagodząc stany zapalne i przywracając naturalną wilgotność skóry. Skóra po zabiegu staje się świetlista i gładka.